Kierownik Robót Instalacyjnych
UNIVERSAL BUD 2 SP Z O O
Gorlice, Małopolskie

praca 13 lutego, 20:29

Opis stanowiska

Universal-Bud 2 Sp. z o.o. Firma Universal-Bud 2 sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych . Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierską oraz doświadczony zespół monterów instalacji sanitarnych i wentylacji. Mamy doświadczenie w wykonywaniu skomplikowanych wysokowydajnych i wieloelementowych systemów solarnych, połączonych z innymi ekologicznymi źródłami ciepła. Uczestniczymy w realizowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu wysokowydajnych samosterujących systemów energetycznych . Realizujemy inwestycje w kraju oraz na terytorium Francji i Niemiec. Inżynier budowy - miejsce pracy Francja, Polska.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Inżynier budowy - miejsce pracy Francja, Polska. Zarządzanie niewielkim zespołem ludzkim przy realizacji instalacji wewnętrznych w nowo realizowanych obiektach budownictwa wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej. Sporządzanie rozliczeń miesięcznego poziomu zaawansowania robót oraz zestawień po wykonawczych. Opracowywanie zestawień i wycen przy składaniu ofert przetargowych. Zarządzanie parkiem maszynowym i flotą transportową.

Wymagania

  • Posiadane prawo jazdy B lub CZnajomość języka angielskiego (znajomość francuskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana)Dyspozycyjność i chęć pracy na oddelegowaniu.Komunikatywność i umiejętność zarządzania niewielkim zespołem ludzkim.Kreatywność i dążenie do podnoszenia własnych umiejętności.

Oferujemy

  • Po okresie próbnym, pracownik zostaje zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony.Wynagrodzenie za pracę w oddelegowaniu zgodne z grupą zaszeregowania w kraju oddelegowania.Podczas oddelegowania pracodawca ponosi koszty zakwaterowania oraz transportu z i do kraju.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Informacje dodatkowe

  • Telefon do Biura Gorlice 183 520 240 (Proszę o telefon w godzinach 10 - 12)

Wynagrodzenie

8000 - 10000 PLN

Curriculum vitae