SPECJALISTA DS. PRODUKCJI LAMP LED MARKI LEDOLUX - dla studentów
Ledolux Poland Sp.o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 18 września, 11:42

Opis stanowiska

LEDOLUX POLAND SP. Z o.o. polski producent przemysłowego i ulicznego oświetlenia LED zlokalizowany w Rogoźnicy k/Rzeszowa od 2009 roku, posiadający 100% polski kapitał w wysokości 52980000, oferujący innowacyjne wyroby oświetleniowe dla przemysłu, logistyki oraz na drogi gminne i krajowe oraz autostrady poszukuje kandydatów na stanowisko SPECJALISTA DS.PRODUKCJI I MONTAŻU elektroniki lamp LED do pracy manualnej i półautomatycznej przy produkcji wyrobów Ledolux polegająca na pracy montażowej przy czystych i wygodnych i nowoczesnych liniach montażowych przy pomocy narzędzi pneumatycznych i elektrycznych . Ponadto d obowiązków należy dobór optyki , sprawdzanie elektroniki oraz jej testy przy pomocy urządzeń pomiarowych, wraz ich kontrola jakości i pakowania .

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca od PN do PT w godz. 8-16 w zakłądzie w Rogoźnicy

Wymagania

  • znajomość zagadnień elektrycznych , sumienność i dokładność w pracy

Mile widziane

  • wykształecenie elektryczne

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy dostosowany do zajęć, wynagrodzenie i mozliwość awnasu

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • architektura
  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • stosunki międzynarodowe
  • towaroznawstwo
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae