Asystent Kierownika Projektów e-Marketingowych
Ideo Force Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 września, 10:56

Opis stanowiska

Jesteśmy Ideo Force i zajmujemy się promocją w Internecie. Wywodzimy się z Ideo – Agencji Interaktywnej i Internet Software House, działającej od 1999 roku. W naszej grupie zatrudniamy ponad 200 pasjonatów, a zarazem specjalistów w swoich dziedzinach. Widzisz się na stanowisku kierowniczym w przyszłości? Masz jeszcze trochę za mało doświadczenia ale nie brakuje Ci zaangażowania, chęci ani pracowitości? Zapraszamy do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • W pierwszych 4 miesiącach:
  • Będziesz wsparciem starszych kolegów w prowadzeniu kampanii marketingowych oraz bieżącej obsłudze klientów. Na początku do Twoich zadań będzie należeć przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac dla naszych Klientów. Tak, abyś mógł zapoznać się z naszym sposobem działania. Z czasem dojdzie obsługa projektu w wewnętrznych systemach, zdobywanie zasobów i materiałów niezbędnych do realizacji przyjętych strategii marketingowych, zlecanie zadań do konkretnych specjalistów zgodnie z media planem, pilnowanie terminów i kosztów. Dodatkowo, będziesz tworzyć prezentację handlowe oraz uczestniczyć w spotkaniach z Klientami wraz z dyrektorem handlowym lub innymi PM.
  • Po 4 miesiącach:
  • Dostaniesz pierwsze swoje projekty e-marketingowe do poprowadzenia pod okiem kolegów z pokoju.
  • Po 12 miesiącach:
  • Będziesz gotowy do samodzielnego prowadzenia kompleksowych projektów e-marketingowych, analizowania potrzeb klientów, doradzania usług oraz ich aktywnej sprzedaży.

Wymagania

  • Szukamy osób, które:
  • Posiadają wiedzę w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego. Jeśli nie masz doświadczenia, ale ogarniasz marketing w teorii, nie bój się aplikować. Dajemy szansę na zdobycie doświadczenia u nas,
  • Biegle obsługują pakiet MS Office,
  • Są samodzielne i posiadają duże zdolności w organizacji pracy własnej,
  • Posiadają czynne prawo jazdy kat B, które niezbędne jest podczas naszych niezapomnianych delegacji,
  • Szukają stanowiska, które daje perspektywy rozwoju,
  • Są pracowite, chcą się uczyć i gromadzić doświadczenie,
  • Sumiennie podchodzą do powierzanych zadań,
  • Są gotowe na częste zadania ad hoc.
  • Znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

Oferujemy

  • Udział w wielu ciekawych projektach wymagających kreatywnego podejścia do tematu,
  • Nabieranie doświadczenia w zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi,
  • Rozwój umiejętności i kompetencji,
  • Pracę pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • Odpowiednie wynagrodzenie i możliwość awansu,
  • Miłą atmosferę pracy i przyjazne podejście do pracownika,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae