Asystent Projektanta Mostowego / Konstrukcyjnego
TRASAL Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 września, 17:18

Opis stanowiska

TRASAL Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisku asystent projektanta mostowego. Asystent będzie odpowiedzialny za opracowanie elementów dokumentacji projektowej w zakresie projektu budowlanego, projektu wykonawczego, materiałów przetargowych. Asystent będzie uczestniczył w wykonywaniu ekspertyz drogowych i kolejowych obiektów inżynierskich jak również w wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych. Dzięki doświadczeniu firmy istnieje możliwość pracy zarówno przy małych obiektach inżynierskich typu przepust lub kładka jak i przy dużych obiektach realizowanych na takich rzekach jak Wisłok, San, Dunajec, Odra czy Wisła.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowanie elementów dokumentacji projektowej w zakresie projektu budowlanego, wykonawczego i materiałów przetargowych konstrukcji żelbetowych i stalowych.
  • uczestnictwo w wykonywaniu inwentaryzacji oraz ekspertyz budowlanych.
  • uczestnictwo przy wykonywaniu przeglądów technicznych kolejowych obiektów inżynieryjnych oraz drogowych obiektów inżynierskich.

Wymagania

  • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • chęć samokształcenia się
  • praca dla absolwentów kierunku mostowego jak i konstrukcyjnego

Mile widziane

  • znajomość programów obliczeniowych typu Sofistik, Geo5

Oferujemy

  • uczestnictwo w ambitnych projektach obiektów mostowych na największych rzekach w Polsce
  • realizację projektów na drogach gminnych, wojewódzkich i krajowych
  • pracę przy projektach w systemie projektuj oraz projektuj i buduj
  • nadgodziny płatne zgodnie z KP

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

3200 - 4500 PLN

Curriculum vitae