Mistrz montażu z językiem niemieckim lub angielskim
Mobus Sp. z o.o.
Łańcut, Podkarpackie

praca 11 września, 16:56

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie pracowała w zespole i koordynowała pracę innych osób na miejscu montażu pod kierownictwem kierownika montażu na montażach krajowych i zagranicznych.

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość budowy maszyn
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • umiejętność pracy zespołowej i odpowiedniej organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod opieką wyspecjalizowanych pracowników
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień
  • możliwość awansu
  • możliwa dodatkowa opieka medyczna

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae