Praca Awionik
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 9 września, 15:19

Opis stanowiska

Posiadasz wykształcenie mechanika i marzyłeś o pracy przy obsłudze samolotów? Pragniesz rozwinąć swoje umiejętności techniczne w Zatwierdzonej Organizacji Obsługowej Royal-Star Aero? Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy: „ Mechanik Awionik ” Pasjonujesz się mechaniką i pragniesz rozwinąć umiejętności w lotnictwie? Dołącz do zespołu Najlepszych specjalistów w Certyfikowanej Stacji Obsługi Samolotów Royal-Star.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie zadanie czekają Cię na stanowisku?Wykonywanie czynności obsługowych tj.: wykonywanie i dokumentowanie napraw w oparciu o zatwierdzone procedury i dokumentację techniczną,Montaż nowoczesnych systemów, Sporządzenie dokumentacji z modyfikacji i wyposażenia zgodnie z obowiązującą w tym zakresie dokumentacją techniczną, Rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas prac związanych z czynnościami obsługowymi.

Wymagania

  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli:Posiadasz wiedzę z zakresu awionikiPosiadasz wiedzę z zakresu wykonywania i dokumentowania napraw awioniki i wyposażenia elektrycznego zgodnie z obowiązującą w tym zakresie dokumentacją techniczną,Posiadasz umiejętności oraz wiedzę w zakresie montażu systemów awioniki, Potrafisz prowadzić dokumentację z obsługi technicznej awioniki oraz instalacji elektrycznych statków powietrznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy

  • Co oferujemy?Doświadczenie w branży lotniczej w dziale Obsługi Technicznej Samolotów PART-145 Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole, Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechatronika

Curriculum vitae