Elektromechanik
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 9 września, 15:15

Opis stanowiska

Kim jesteśmy? Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku z prężnie rozwijającą się działalnością w branży lotniczej, w oddziale w Mielcu (Royal-Star Aero, przy ul. Lotniskowej 16, 39-300 Mielec) rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy: Elektromechanik Wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej lub na stanowisku elektromechanika ze znajomością elektroniki. Wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym, elektromechanicznym, mechatronicznym lub o podobnej specjalizacji Doskonała znajomość i rozumienie systemów elektrycznych w pojazdach lub samolotach Znajomość języka angielskiego Umiejętność tworzenia instrukcji stanowiskowej, Umiejętność czytania rysunku technicznego Jakie zadanie czekają Cię na stanowisku? prace związane z montowaniem, eksploatowaniem, serwisowaniem układów i instalacji w samolotach, Diagnoza i usuwanie usterek w instalacjach przy pomocy urządzeń diagnostycznych, Kontrola i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych Kontrola i naprawa układów sterujących i regulujących Kontrola i naprawa układów zasilania i rozruchu Diagnostyka i naprawa systemów zarządzania silnikiem Sporządzanie dokumentacji technicznej. Co oferujemy na stanowisku pracy? Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole, Przyjazną atmosferę pracy Możliwość rozwoju zawodowego. Rozwijaj doświadczenie pod skrzydłami renomowanej firmy lotniczej Royal-Star. Zatroszczymy się o rozwój Twojej kariery lotniczej. Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica Miejsce wykonywania pracy: Royal-Star Aero, ul. Lotniskowa 16, 39-300 Mielec Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy. Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.royalstaraero.pl/praca *Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie zadanie czekają Cię na stanowisku?prace związane z montowaniem, eksploatowaniem, serwisowaniem układów i instalacji w samolotach,Diagnoza i usuwanie usterek w instalacjach przy pomocy urządzeń diagnostycznych,Kontrola i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych Kontrola i naprawa układów sterujących i regulujących Kontrola i naprawa układów zasilania i rozruchu Diagnostyka i naprawa systemów zarządzania silnikiem Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wymagania:Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej lub na stanowisku elektromechanika ze znajomością elektroniki. Wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym, elektromechanicznym, mechatronicznym lub o podobnej specjalizacjiDoskonała znajomość i rozumienie systemów elektrycznych w pojazdach lub samolotachZnajomość języka angielskiegoUmiejętność tworzenia instrukcji stanowiskowej,Umiejętność czytania rysunku technicznego

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej lub na stanowisku elektromechanika ze znajomością elektroniki.

Oferujemy

  • Co oferujemy na stanowisku pracy?Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,Przyjazną atmosferę pracyMożliwość rozwoju zawodowego. Rozwijaj doświadczenie pod skrzydłami renomowanej firmy lotniczej Royal-Star. Zatroszczymy się o rozwój Twojej kariery lotniczej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae