Asystent Projektanta Drogowego
TRASAL Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 9 września, 10:19

Opis stanowiska

TRASAL Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisku asystent projektanta drogowego. Asystent będzie odpowiedzialny za opracowanie elementów dokumentacji projektowej w zakresie projektu budowlanego, projektu wykonawczego i materiałów przetargowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie elementów dokumentacji projektowej w zakresie projektu budowlanego, wykonawczego i materiałów przetargowych.
  • Opracowanie projektów organizacji ruchu drogowego.
  • Inwentaryzacja elementów pasa drogowego.
  • Pomiary ruchu drogowego.

Wymagania

  • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCAD
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania AutoCAD Civil 3D

Oferujemy

  • uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
  • realizację projektów na drogach gminnych, wojewódzkich i krajowych
  • pracę przy projektach w systemie projektuj oraz projektuj i buduj
  • nadgodziny płatne zgodnie z KP

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

3200 - 4500 PLN

Curriculum vitae