Kierownik budowy / robót teletechnicznych
Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 września, 08:40

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o. o. (PRT) zatrudni inżyniera zamieszkałego w Rzeszowie lub okolicach do pracy na terenie województwa podkarpackiego. Oferujemy samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop. Mile widziany staż pracy. Podania, życiorysy proszę składać na adres mailowy : prt@prt.com.pl lub osobiście w Rzeszowie ul. Załęska 63B

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie budów w zakresie budowy i przebudowy sieci teletechnicznych na terenie województwa podkarpackiego

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe Telekomunikacja
  • Rozpoczęty staż w celu uzyskania uprawnień budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane w telekomunikacji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uowe o pracę
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Curriculum vitae