.NET DEVELOPER
CEE Experts Sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie

praca 11 lutego, 13:44

Opis stanowiska

Nowy projekt, nowy zespół, nowe możliwości! Chcesz rozwijać nowy projekt w międzynarodowej, znanej na rynku firmie, a z czasem mieć możliwość relokacji (w ramach tego samego bądź wyższego stanowiska) do jednego z największych krajów europejskich? Do Twoich obowiązków będzie należało: • projektowanie i implementacja nowych aplikacji WEB i/lub DESKTOP w technologii .NET dla międzynarodowych klientów • powdrożeniowa obsługa, tworzenie rozszerzeń, rozwiązywanie bieżących problemów • zapewnianie dostępności i ciągłości wdrażanych aplikacji Co zyskasz? • Umowę o pracę bez okresu próbnego • Wyjątkowy pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, bilety do kin/teatrów/na mecze sportowe i wiele, wiele innych) • Indywidualny plan rozwoju • Pracę w młodym, szalonym zespole pasjonatów IT, którzy realizują projekty dla klientów z całej Europy • Możliwość intensywnego rozwoju w strukturach firmy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich obowiązków będzie należało:• projektowanie i implementacja nowych aplikacji WEB i/lub DESKTOP w technologii .NET dla międzynarodowych klientów• powdrożeniowa obsługa, tworzenie rozszerzeń, rozwiązywanie bieżących problemów• zapewnianie dostępności i ciągłości wdrażanych aplikacji

Wymagania

  • Poszukujemy osoby, która:• posiada minimum 1 rok doświadczenia w .Net• zna język C# (bądź inny dedykowany dla .NET)• zna język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Co zyskasz?• Umowę o pracę bez okresu próbnego• Wyjątkowy pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, bilety do kin/teatrów/na mecze sportowe i wiele, wiele innych)• Indywidualny plan rozwoju• Pracę w młodym, szalonym zespole pasjonatów IT, którzy realizują projekty dla klientów z całej Europy• Możliwość intensywnego rozwoju w strukturach firmy zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 9500 PLN

Curriculum vitae