Specjalista ds. Immunochemii
PZ CORMAY S.A.
Lublin, Lubelskie

praca 12 sierpnia, 12:19

Opis stanowiska

Celem nowoutworzonego stanowiska będzie prowadzenie i wykonywanie prac rozwojowych nad opracowaniem formulacji odczynnika do oznaczania stężenia prokalcytoniny, w oparciu o metodę immunochemiczną, z wykorzystaniem aptamerów oraz cząsteczek lateksowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zgodne z opisem stanowiska

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: biotechnologia, biologia molekularna, biologia, preferowana specjalizacja z zakresu immunochemii;
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie immunochemii;
  • znajomość podstaw syntezy aptamerów oraz możliwości ich wykorzystania w diagnostyce klinicznej;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka dbałość o szczegóły;
  • wysoka motywacja do rozwoju.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • nowoczesny system komunikacji wewnętrznej;
  • międzynarodowe środowisko pracy;
  • kontakt z językiem angielskim w praktyce;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • przyjazną atmosferę w pracy. :)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email rekrutacja@cormay.pl, w temacie wiadomości podając nr referencyjny SI_Lublin. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.Prosimy załączyć odpowiednią klauzulę informacyjną:
  • 1. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam na przetwarzanie przez PZ Cormay S.A. swoich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeby wyłącznie niniejszej rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że PZ Cormay S.A. z siedzibą w Łomiankach, ul. Wiosenna 22, będzie mógł je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dodatkowej dobrowolnej zgody.(*)
  • 2. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam na przetwarzanie przez PZ Cormay S.A. swoich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji do czasu odwołania mojej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że PZ Cormay S.A. z siedzibą w Łomiankach, ul. Wiosenna 22, będzie mógł je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dodatkowej dobrowolnej zgody.(*)
  • 3. Wyrażam zgodę/nie wyrażam na kontaktowanie się ze mną w celu przedstawienia mi oferty pracy lub wyników rekrutacji za pośrednictwem podanego dobrowolnie numeru telefonu.
  • 4. Wyrażam zgodę/nie wyrażam na kontaktowanie się ze mną w celu przedstawienia mi oferty pracy lub wyników rekrutacji za pośrednictwem podanego dobrowolnie adresu mailowego.
  • (*) Niepotrzebne wykreślić: wyrażam/nie wyrażam. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Więcej informacji związanych z naszą Polityką Prywatności znajduje się na naszej stronie www.cormayorphee.com w zakładce Polityka Prywatności.

Curriculum vitae