Operator Maszyn CNC
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 7 sierpnia, 12:03

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - obsługa obrabiarek CNC, - zakładanie, ściąganie detali oraz przyrządów mocujących z obrabiarek CNC - wymiana zużytych narzędzi skrawających podczas trwania procesu obróbki mechanicznej,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - obsługa obrabiarek CNC,

Wymagania

  • Od naszych kandydatów oczekujemy:
  • - doświadczenia w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie, najlepiej w sterowaniu Heidenhain, Sinumerik oraz Fanuc
  • - znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
  • - dobrej znajomości rysunku technicznego
  • - gotowości do pracy w systemie zmianowym, 4 -brygadowym

Oferujemy

  • Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • - pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat
  • na polskim rynku,
  • - umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na pełen etat,
  • - realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku,
  • - benefity w postaci szkoleń, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej,
  • - odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi,
  • - możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae