Asystent Biura Finansowego
Makarony Polskie S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 lipca, 12:53

Opis stanowiska

udział w realizacji projektów inwestycyjnych unijnych, archiwizowanie dokumentacji projektowej zgodnie z wymogami stawianymi przez przepisy prawa. Prowadzenie sprawozdań ze spotkań, zbieranie danych, ich analiza tworzenie pism, prezentacji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Główne zadania:• administracyjno-organizacyjne wspieranie bieżących spraw Biura Finansowego,• zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji, w tym obiegu dokumentów oraz współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie działalności finansowej Spółki;• organizowanie i nadzór nad kalendarzem spotkań i podróżami służbowymi Dyrektora Biura Finansowego;• współpraca z Urzędami, bankami i zewnętrznymi dostawcami usług;• redagowanie pism, przygotowywanie dokumentacji, prezentacji, zestawień, sprawozdań i raportów na potrzeby Dyrektora Biura Finansowego,• udział w realizacji projektów inwestycyjnych objętych dofinansowaniem unijnym,• wsparcie w przygotowaniu dokumentacji związanej z naborami do programów unijnych• inne czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie,• Preferowane wykształcenie wyższe: ekonomiczne (finanse, bankowość) lub techniczne (matematyka, fizyka),• czynne prawo jazdy kat. B,• znajomość pakietu Office, zwłaszcza programu Excel na poziomie bardzo dobrym (tabele przestawne, funkcja wyszukaj pionowo), • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją i szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje,• sumienność, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność i asertywność,• wysoka kultura osobista,• mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,•

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym lub dziale księgowości, controlingu,

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,• zatrudnienie na umowę o pracę,• możliwość rozwoju zawodowego,• praca w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,• wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy,• niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),• atrakcyjny pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae