Inżynier budowy
ELTEL NETWORKS ENERGETYKA SA
Widełka, Podkarpackie

praca 8 lutego, 08:44

Opis stanowiska

• wspomaganie Kierownika Budowy w pracach związanych budową stacji elektroenergetycznych najwyższych napięć. • samodzielne prowadzenie zadań

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie kierownika budowy - nadzór nad pracownikami, procesami, kontrola godności z dokumentacją
  • samodzielna realizacja prac - ewidencja czasu pracy, zamówień,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe elektryczne - elektrotechnika, automatyka lub pokrewne,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o uowe o pracę
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia branżowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średni)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae