Specjalista ds. Dokumentacji Środowiskowej
OTTO Engineering Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 9 lipca, 12:16

Opis stanowiska

Praca na stanowisku laboratoryjno-administracyjnym. Praca stacjonarna w firmie z siedzibą w Rzeszowie. Pracownik na danym stanowisku będzie odpowiedzialny za opracowywanie dokumentacji środowiskowej i koordynację przebiegu procesów administracyjnych z tym związanych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie dokumentacji środowiskowej (t.j. Karty Informacyjne Przedsięwzięć, Raporty o Oddziaływaniu na Środowisko, Przeglądy Ekologiczne, Wnioski o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza, pozwoleń zintegrowanych oraz zgłoszeń instalacji, Operatów wodnoprawnych i gospodarki odpadami, analizy oddziaływania zakładu na jakość powietrza atmosferycznego, w tym rozprzestrzeniania substancji odorotwórczych, Bilansów LZO),
  • Koordynację przebiegów procesów administracyjnych (t.j. przygotowywanie pism do urzędów, prowadzenie korespondencji, udział w spotkaniach z przedstawicielami klientów i urzędów).

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (studia na kierunkach: ochrona środowiska, technologia chemiczna, chemia lub porównywalne),
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Samodzielność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Łatwość przyswajania wiedzy technicznej,
  • Znajomość oprogramowań: CorelDraw, Atmoterm EK100W.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity pozapłacowe: grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji zawodowych,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Swobodną atmosferę w miejscu pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (podstawowy)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae