Specjalista ds. technicznych
Heating Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 lipca, 12:09

Opis stanowiska

kompleksowe doradztwo techniczne, ofertowanie złożonych przez Klientów zapytań, promowanie i sprzedaż produktów poprzez obsługę Naszych Klientów, utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Kontrahentami, nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kompleksowe doradztwo techniczne,
  • ofertowanie złożonych przez Klientów zapytań,
  • promowanie i sprzedaż produktów poprzez obsługę Naszych Klientów,
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi Kontrahentami,
  • nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami,

Wymagania

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (projektów)
  • · Umiejętności ofertowania materiałów, przygotowania wycen
  • · Bardzo dobrej organizacji pracy, obowiązkowości, skrupulatności
  • · Samodzielności, aktywności w działaniu, zaangażowania
  • · Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowymi atutami będą:· Doświadczenie zawodowe w branży instalacyjnej na podobnym stanowisku· Znajomość rynku instalacji sanitarnych w regionie, w szczególności wentylacji i klimatyzacji· Zdolności handlowe

Oferujemy

  • Oferujemy: · Ciekawą i odpowiedzialną pracę na pełnym etacie· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania (część stała oraz nagroda zależna od wyników)· Szkolenia podnoszące wiedzę techniczną· Możliwość rozwoju i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji· Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae