Kontroler jakości
Mobus
Łańcut, Podkarpackie

praca 7 lipca, 14:58

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: – kontrola materiału dostarczonego od dostawców oraz z kooperacji, – bieżąca kontrola wymiarowa wykonanych elementów na warsztacie, – kontrola wykonanych spoin na warsztacie, – kontrola przygotowania powierzchni przed malowaniem oraz powłoki antykorozyjnej (w trakcie nakładania oraz przed paczkowaniem), – tworzenie raportów, – pomoc w opracowaniu dokumentacji powykonawczej,

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: – kontrola materiału dostarczonego od dostawców oraz z kooperacji,– bieżąca kontrola wymiarowa wykonanych elementów na warsztacie,– kontrola wykonanych spoin na warsztacie,– kontrola przygotowania powierzchni przed malowaniem oraz powłoki antykorozyjnej (w trakcie nakładania oraz przed paczkowaniem),– tworzenie raportów,– pomoc w opracowaniu dokumentacji powykonawczej,

Wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:– wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne),– umiejętność obsługi pakietu MS Office,– umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi w zakresie warsztatu,– znajomość języka angielskiego – średnio zaawansowany,– dokładność, sumienność i samodzielność,– wysoka motywacja do pracy,– gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym 6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00,– otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów,

Mile widziane

  • – mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • – umowę o pracę,– przyjazną atmosferę pracy,– stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,– pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae