Inżynier budowy
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A
Biała Podlaska, Lubelskie

praca 3 lipca, 10:54

Opis stanowiska

O firmie Jesteśmy przedsiębiorstwem o długoletniej tradycji i wieloletnim doświadczeniu, wywodzącym się z Rejonu Eksploatacji Dróg Publicznych powstałego 1952 roku. Jako spółka Akcyjna funkcjonuje od 2000 roku w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w drodze prywatyzacji bezpośredniej. Firma posiada duże doświadczenie w budowie dróg, ulic, placów, obiektów mostowych, produkcji mas bitumicznych, kruszyw budowlanych. Stale rosnące wymagania dotyczące jakości oraz wymagania w zakresie ochrony środowiska zmuszają przedsiębiorstwo do stosowania nowoczesnego sprzętu i technologii. Kandydaci proszeni są o przesłanie życiorysu zawodowego (CV) na adres b.kaminska@grupahoreglad.pl tel: 83 343 53 13 Termin aplikacji: 30/09/2020

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Nadzór i koordynacja robót budowlanych zgodnie z dokumentacją,• Nadzór nad podwykonawcami,• Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji, • Kontrola jakości wykonywanych prac,• Dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,• Współpraca z kierownikiem budowy.

Wymagania

  • • Wykształcenie mgr inż. Budownictwa drogowego i mostowego.• Prawa jazdy kat. B• Dobra organizacja pracy• Umiejętność pracy w zespole• Dyspozycyjność

Oferujemy

  • • Dogodne warunki zatrudnienia• Mieszkanie• Możliwość rozwoju zawodowego• Możliwość zatrudnienia małżonki/a z wykształceniem mgr inż. Budownictwa drogowego i mostowego.• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae