Inżynier Aeronautyczny
Evionica sp. z. o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 3 lipca, 09:15

Opis stanowiska

Evionica to firma technologiczna projektująca lotnicze oprogramowanie operacyjne oraz CBT do szkolenia pilotów. Jesteśmy liderem na polskim rynku i dynamicznie zdobywamy światowe rynki. Współpracujemy z: Lufthansa, PLL LOT, KLM, WizzAir, EnterAir i innymi kluczowymi firmami z branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pasjonatów, którzy chcieliby z nami rozwinąć skrzydła. Będziesz pracować z dokumentacją techniczną samolotów i śmigłowców, profesjonalnymi materiałami szkoleniowymi pilotów oraz symulatorami komputerowymi. Twoim celem będzie opracowywanie elektronicznych szkoleń CBT do licencji ATPL oraz na typy samolotów i śmigłowców. Współpracować będziesz z audytorami, instruktorami, grafikami oraz Team Leaderem. Możesz wybrać pomiędzy ekspercką i kierowniczą ścieżką kariery. Jak aplikować? Prześlij CV w języku angielskim na adres hr@evionica.com w terminie do 01.09.2020 włącznie. Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Do CV załącz następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji Evionica zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018, poz. 1000) oraz w zgodzie z rozporządzeniem (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych oraz uchylającym dyrektywę 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie CBT (Computer Based Training) do szkolenia pilotów (Aircraft Type Rating, ATPL itp.)
  • Analiza wiedzy lotniczej, procedur oraz działania pokładowych systemów
  • Praca z materiałami lotniczymi ATPL oraz dokumentacją samolotów i śmigłowców (AFM, FCOM itp.)
  • Obsługa symulatorów lotu m.in. X-plane i MSFS na potrzeby analizy działania systemów

Wymagania

  • Posiadasz tytuł inżyniera lub jesteś w trakcie studiów (preferowany wydział MEiL i WBMiL)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (min. B2) i potrafisz swobodnie tworzyć teksty
  • Potrafisz przekładać wiedzę i dokumentację na przyjazne materiały szkoleniowe
  • Doskonale znasz wymagania i proces szkolenia pilotów oraz budowę samolotów i śmigłowców
  • Posiadasz doświadczenie inżynierskie (praktyki, praca)
  • Znasz pakiet Microsoft 365 i szybko uczysz się nowego oprogramowania
  • Myślisz logicznie i trafnie wyciągasz wnioski

Mile widziane

  • Chcesz rozwijać swoją karierę w branży lotniczej
  • Chcesz mieć bezpośredni wpływ na globalną jakość szkolenia pilotów
  • Jesteś pasjonatem lotnictwa i nowych technologii

Oferujemy

  • Intensywne wdrożenie i rozwój w branży lotniczej
  • Elastyczne godziny pracy w godzinach między 8:00 a 18:00
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wewnętrzne szkolenia i mentoring
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Brak nadgodzin
  • Niekorporacyjny styl
  • Pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, Pakiet Multimedialny)
  • Udział w projektach dla najważniejszych firm na rynku lotniczym

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae