Specjalista ds. Systemów Jakości
Coberon Sp. z o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 4 lutego, 10:07

Opis stanowiska

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Systemów Jakości Miejsce pracy: Rogoźnica Zakres obowiązków stały nadzór nad jakością wyrobów i kontrola wskaźników jakościowych przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi tworzenie i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością planowanie, kontrolowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakością przeprowadzanie szkoleń w zakresie Systemu Zarządzania Jakością przygotowywanie raportów i stała analiza wyników jakościowych firmy reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych Inicjowanie i koordynacja wdrażania projektów zapobiegawczych i korygujących mających na celu poprawę jakości wyrobów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Systemów JakościMiejsce pracy: RogoźnicaZakres obowiązkówstały nadzór nad jakością wyrobów i kontrola wskaźników jakościowych przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzitworzenie i aktualizacja dokumentacji Systemu Zarządzania Jakościąplanowanie, kontrolowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakościąprzeprowadzanie szkoleń w zakresie Systemu Zarządzania Jakościąprzygotowywanie raportów i stała analiza wyników jakościowych firmyreprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznychInicjowanie i koordynacja wdrażania projektów zapobiegawczych i korygujących mających na celu poprawę jakości wyrobów

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowiskuWykształcenie wyższe technicznePraktyczna wiedza dotycząca Systemu Zarządzania Jakością (norma ISO 9001 / 14001)Dobra znajomość systemu SAP, moduł QM i narzędzi takich jak 8D, FMEA, SPC, MSAKomunikatywna znajomość języka angielskiegoDobra znajomość oprogramowania MS OfficeKomunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej firmieMożliwość realnego wpływu na rozwój organizacjiPrzyjazna atmosfera w pracyAtrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae