HR Business Partner
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Janów Lubelski, Lubelskie

praca 9 czerwca, 09:01

Opis stanowiska

Dla naszego Partnera, firmy produkcyjnej o globalnym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: HR BUSINESS PARTNER

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Wspieranie pracodawcy w budowaniu pozytywnego wizerunku (Employer Branding),
  • - Wdrażanie pomysłów i rozwiązań wspierających proces pozyskiwania najlepszych kandydatów,
  • - Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • - Wprowadzanie własnych ciekawych pomysłów inspirujących i wspierających pracowników w rozwoju ich samoświadomości,
  • - Opracowywanie i wdrażanie programu, prowadzenie warsztatów oraz szkoleń dla pracowników,
  • - Rozwijanie metod zarządzania zespołami pracowników, konfliktem oraz zmianą,
  • - Partnerska współpraca z całą załogą w zakresie rozwoju i problemów międzyludzkich,
  • - Udział w bieżących projektach HR (administracyjnych, szkoleniowo - rozwojowych).

Wymagania

  • - Doświadczenie w rekrutacji,
  • - Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • - Umiejętność pracy z ludźmi i chęć rozwijania się w obszarze HR,
  • - Doskonałe rozumienie roli lidera i przywództwa w organizacji,
  • - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • - Proaktywność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • - Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Mile widziane

  • - Znajomość Employer Branding- Wykształcenie kierunkowe - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Oferujemy

  • - Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej wytwarzającej produkty dla kluczowych światowych klientów,
  • - Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów),
  • - Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premiami,
  • - Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae