Stażysta/ Praktykant
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 1 czerwca, 10:33

Opis stanowiska

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego/ Human Resources Consulting - www.kkselekt.com Aktualnie na potrzeby naszej firmy poszukujemy osób chętnych do odbycia bezpłatnego stażu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki osoby zatrudnionej:
  • - Aktualizacja wewnętrznej bazy danych kandydatów
  • - Bieżąca weryfikacja CV kandydatów
  • - Poszukiwanie i selekcja odpowiednich kandydatów
  • - Utrzymywanie kontaktu mailowego i telefonicznego z kandydatami do pracy
  • - Współuczestniczenie w prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych

Wymagania

  • Wymagania:
  • - Słuchacz studiów wyższych lub absolwent
  • - Bardzo dobre zdolności interpersonalne
  • - Umiejętność organizacji czasu pracy
  • - Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • - Możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • - Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie HR w środowisku międzynarodowym
  • - Możliwość stałej współpracy

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae