Instruktor programowania dla dzieci i młodzieży
Planeta Robotów
Kraków, Małopolskie

praca 28 maja, 13:02

Prowadzenie zajęć z programowania C++ oraz Python. Zajęcia z C++ są prowadzone z wykorzystaniem platformy Arduino a zajęcia z Pythona z wykorzystaniem robotów Lego Mindstorms. Terminy zajęć, które organizujemy w wakacje (w dni tygodnia): C++ 29.06 - 10.07 oraz 17.08 - 28.08 Python 29.06 - 3.07 oraz 24.08 - 28.08 Szkolenia będą trwały 3,5 godziny dziennie lub 7 godzin dziennie w zależności czy uzbiera się jedna czy dwie grupy w danym terminie. W jednej grupie jest 10 uczestników i zajęcia prowadzi 2 instruktorów.

• Prowadzenie zajęć z programowania C++ oraz Python. Zajęcia z C++ są prowadzone z wykorzystaniem platformy Arduino a zajęcia z Pythona z wykorzystaniem robotów Lego Mindstorms.

• Preferowane młode osoby z poczuciem humoru oraz lekkością pracy z ludźmi. Poszukiwane są osoby swobodnie czujące się w otoczeniu przedmiotów ścisłych (matematyka, informatyka, fizyka) oraz znające podstawy programowania.
  • Mocnym atutem będzie oczywiście dobra znajomość C++ lub Pythona

Mile widziane

• Doświadczenie w pracy z dziećmi / młodzieżą
  • Znajomość Arduino Uno / Lego Mindstorms EV3

• Oferujemy pracę w dobrej atmosferze z młodym zespołem, progresywną stawką godzinową oraz pakiet szkoleń poprzedzających rozpoczęcie pracy.
  • Jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową.
  • Przy współpracy z nami możliwe jest też prowadzenie zajęć z robotyki i programowania dla dzieci 6-12 lat podczas półkolonii. Organizujemy je przez całe wakacje, ale zdecydowanie zalecane jest posiadanie ukończonego kursu na wychowawcę wypoczynku, aby uczestniczyć w półkoloniach. W razie zainteresowania również prowadzeniem takich zajęć, proszę zaznaczyć w wiadomości.

praca czasowa

umowa zlecenie / o dzieło

student,absolwent

• automatyka i robotyka
  • informatyka

Informacje dodatkowe

• CV wraz z krótkim opisem własnej osoby proszę wysyłać na podany w ogłoszeniu adres e - mail.

Wynagrodzenie

0 - 1800 PLN