Instruktor Programowania oraz Lego Robotyki
Planeta Robotów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 maja, 14:07

Opis stanowiska

Klub robotyki Planeta Robotów poszukuje osoby do prowadzenia zajęć z programowania oraz robotyki w Krakowie, Wieliczce i Rzeszowie w trakcie wakacji letnich. Jako, że zajęcia z robotyki odbywają się na półkoloniach, konieczne jest odbycie kursu na wychowawcę wypoczynku - rola instruktora jest połączona z rolą wychowawcy. Możliwa jest praca nawet 9-10 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu przez całe wakacje. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze z młodym zespołem, progresywną stawką godzinową oraz pakiet szkoleń poprzedzających rozpoczęcie pracy. Jesteśmy nastawieni na współpracę długofalową. Możliwe jest też prowadzenie zajęć z programowania C++ oraz python, gdyż organizujemy też szkolenia dla młodzieży 12-16 lat. W razie zainteresowania również prowadzeniem takich szkoleń, proszę zaznaczyć w wiadomości.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie zajęć z programowania oraz konstruowania robotów z dziećmi w wieku 6-12 lat. Zajęcia prowadzone na robotach Mindstorms EV3 oraz Wedo 2.0. Opieka nad dziećmi podczas półkolonii oraz pełnienie funkcji wychowawcy zgodnie z wymogami Kuratorium.

Wymagania

  • Preferowane młode osoby z poczuciem humoru oraz lekkością w pracy z ludźmi. Poszukiwane są osoby swobodnie czujące się w otoczeniu przedmiotów ścisłych (matematyka, informatyka, fizyka). Wymagana jest dostępność przynajmniej przez 2 tygodnie wakacji. Mocnym atutem będzie znajomość robotów Lego Mindstorms EV3.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi. Ukończenie kursu wychowawcy kolonijnego lub posiadanie uprawnień pedagogicznych. Jednakże najważniejsze dla nas jest duże zaangażowanie.

Oferujemy

  • Elastyczny dobór terminów pracy, pracę w młodym dynamicznym zespole. Zapewniamy w czasie pracy posiłki.

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o przesyłanie CV wraz z kilkoma słowami o sobie na podany w ogłoszeniu adres mailowy.

Wynagrodzenie

0 - 3050 PLN

Curriculum vitae