Specjalista Programowania Aplikacji Webowych
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 27 maja, 11:50

Opis stanowiska

Cel: Projektowanie i tworzenie aplikacji WEB w celu dostarczania produktów najwyższej jakości, rozwoju zaawansowanych technologii oraz spełnienia wymagań jakościowych odpowiadającym światowym standardom.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Projektowanie i tworzenie aplikacji WEB z wykorzystaniem technologii PHP/Zend Framework, JavaScript, jQuery, AngularJS, CSS
  • - Administracja i konfiguracja serwerów HTTP – Apache
  • - Projektowanie i programowanie i administrowanie baz danych PLSQL, T-SQL
  • - Tworzenie raportów w technologii Crystal Reports i GenRAP
  • - Programowanie w języku VBA (tworzenie skryptów dla MS Office)
  • - Tworzenie aplikacji w technologii MS ACCESS
  • - Programowanie i konfiguracja kontrolerów RCP/KD

Wymagania

  • - Znajomość wzorca projektowego MVC i programowania obiektowego
  • - Umiejętność tworzenia i konsumowania REST API
  • - Umiejętność przetwarzania i wykorzystania formatów JSON, XML
  • - Znajomość systemów zarządzania zależnościami, np. Composer
  • - Znajomość systemów kontroli wersji Subversion, GIT (preferowane)
  • - Znajomość platformy operacyjnej Windows 7, 10, Windows Server na poziomie umożliwiającym wsparcie użytkowników końcowych, automatyzację zadań
  • - Zaawansowana znajomość sprzętu komputerowego umożliwiająca pełny serwis komputerów PC, serwerów, laptopów, telefonów komórkowych i urządzeń peryferyjnych (okazjonalny support IT dla pracowników firmy)
  • - Bardzo dobra znajomość aplikacji Excel
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • - Znajomość administrowania aplikacjami TETA Constellation, TETA HRM, UNIS, PŁATNIK
  • - Umiejętność użytkowania systemów TETA Constellation, TETA HRM, UNIS, PŁATNIK jako użytkownik zaawansowany mogący szkolić innych użytkowników i przejmować obowiązki dowolnego z nich
  • - Umiejętność tworzenia instrukcji użytkownika i szkolenia użytkowników końcowych.

Oferujemy

  • - Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • - Pakiet benefitów (m. in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych)
  • - Dofinansowanie do studiów, kurs języka angielskiego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae