Praktykant/ka - kontrakt drogowy- Budowa S19
Budimex
Sokołów Małopolski, Podkarpackie

praktyka płatna 7 maja, 12:04

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • -aktywny udział w procesie produkcji,
  • -prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • -przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • -rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców,
  • -sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:
  • -studiów na kierunku budownictwo, inżynieria środowiska, kierunków ze specjalizacją elektryczną
  • -dyspozycyjności i zaangażowania,
  • -sumienności i rzetelności w wykonywaniu przydzielonych zadań i obowiązków,
  • -podstawowej wiedzy o procesach realizacji robót budowlanych.

Oferujemy

  • Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:
  • -płatną praktykę,
  • -możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • -opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych,
  • -pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespol.

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae