Specjalista ds. organizacji ruchu
ZDI Sp. z o.o.
Nisko, Podkarpackie

praca 5 maja, 12:11

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. organizacji ruchu Zakres obowiązków: - uczestnictwo w naradach roboczych na budowie, - pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy, - sprawdzanie tymczasowych i stałych organizacji ruchu - współpraca z Inspektorami Nadzoru i innymi pracownikami biur, wykonywanie innych poleceń przełożonego. Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne branży drogowej - czynne prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie w sprawdzaniu tymczasowych i stałych organizacji ruchu - zorientowanie na cel, skrupulatność w działaniu, dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz kreatywnego myślenia - bezproblemowa obsługa programów Word, Excel, - podstawowa wiedza z zakresu Prawa Budowlanego

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:- uczestnictwo w naradach roboczych na budowie,- pomoc przy prowadzeniu dokumentacji budowy,- sprawdzanie tymczasowych i stałych organizacji ruchu- współpraca z Inspektorami Nadzoru i innymi pracownikami biur,wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Wymagania

  • Wymagania:- wykształcenie wyższe techniczne branży drogowej - czynne prawo jazdy kat. B- mile widziane doświadczenie w sprawdzaniu tymczasowych i stałych organizacji ruchu- zorientowanie na cel, skrupulatność w działaniu, dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz kreatywnego myślenia- bezproblemowa obsługa programów Word, Excel, - podstawowa wiedza z zakresu Prawa Budowlanego

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae