Młodszy Asystent Projektanta Orurowania
Jacobs
Kraków, Małopolskie

praca 31 stycznia, 14:17

Opis stanowiska

Jest to rola wspierająca pracę projektantów i starszych projektantów przy dużym projekcie dla klienta z USA.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Oprócz możliwości nauki nowoczesnych narzędzi, podczas pracy będzie się miało kontakt z inżynierami i projektantami różnych branż, kultur i narodowości.

Wymagania

  • Absolwenci lub studenci i studentki wydziałów: Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyki i Paliw, Wiertnictwa, Nafty i Gazu, Inżynierii i Technologii Chemicznej.
  • Gotowość do pracy 40h/tydzień (wg. elastycznego grafiku)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość AutoCad
  • Umiejetność pracy w grupie oraz samodzielnie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę na umowę zlecenie - umowa na 1 rok
  • Elastyczny grafik pracy
  • Szkolenia
  • Możliwość zaliczenia praktyk studenckich (dla osób jeszcze studiujących)

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • energetyka
  • inżynieria chemiczna

Curriculum vitae