Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości
Kot Nieruchomości
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 kwietnia, 21:34

Opis stanowiska

Biuro Kot Nieruchomości to zespół profesjonalnie przygotowanych osób pomagających w sprzedaży, zakupie lub wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Rzeszowa i okolic. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds Nieruchomości miejsce pracy: Rzeszów i okolice Główne zadania: Prezentacje nieruchomości w terenie; Przeprowadzanie spotkań w biurze; Badanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich ofert; Samodzielne budowanie portfela klientów. Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży; Czynne prawo jazdy kategorii B. oraz mile widziany własny samochód; Punktualność, pracowitość, skrupulatność; Chęć założenia własnej działalności gospodarczej. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego. Oferujemy : Wysokie prowizje zależne od osiąganych wyników. Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B. Możliwość rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia. Wdrożenie do pracy. Elastyczne godziny pracy. Zgrany zespół chętny do pomocy nowym pracownikom. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: firma@kotnieruchomosci.pl Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prezentacje nieruchomości w terenie
  • Samodzielne budowanie portfela klientów
  • Badanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich ofert
  • Przeprowadzanie spotkań w biurze

Wymagania

  • punktualność
  • sumienność
  • obowiązkowość
  • samodyscyplina
  • pracowitość
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Wysokie prowizje zależne od osiąganych wyników.
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.
  • Możliwość rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia.
  • Wdrożenie do pracy.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Zgrany zespół chętny do pomocy nowym pracownikom.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae