Inżynier Budowy
AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Jarosław, Podkarpackie

praca 31 stycznia, 13:07

Opis stanowiska

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie planów zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową
  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji
  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu Inwestorowi
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy oraz Kierownikiem Kontraktu
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i ppoż.
  • Terminowa realizacja inwestycji
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • Raportowanie z realizacji inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budowlane
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego,
  • Minimum 2 latnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów: MS Office, NormaPRO
  • Doświadczenie w zakresie realizacji projektów obiektów przemysłowych, biurowców, budynków użyteczności publicznej lub osiedli mieszkaniowych
  • Umiejętność szybkiego rozwiazywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zdolność przetwarzania licznych danych oraz wyciągania trafnych wniosków
  • Zdolność do przedsiębiorczego działania, określania celów biznesowych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra komunikacja z zespołem

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny: karta Mulrisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

0 - 7000 PLN

Curriculum vitae