Inżynier Budowy
Inare Sp. z o. o. Sp. K.
Kraśnik, Lubelskie

praca 31 marca, 12:07

Opis stanowiska

Inare Sp. z o. o. Sp. K. to firma zajmująca się świadczeniem usług w charakterze Generalnego Wykonawcy inwestycji. Specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji takich jak: budynki użyteczności publicznej, budynki usługowo-handlowe, biurowe, hotele, budynki mieszkaniowe wielorodzinne, hale magazynowe, produkcyjne, logistyczne. Strona internetowa: www.inare.pl Poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier Budowy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów BHP
  • Sporządzanie i rozliczanie zamówień materiałowych
  • Prowadzenie raportowania postępu robót dla Zamawiającego
  • Bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika Budowy
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • Koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji
  • Prowadzenie i weryfikacja książki obmiarów robót
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCAD)
  • Dyspozycyjność – praca w pełnym wymiarze godzinowym
  • Wysoka samoorganizacja, samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae