Asystent projektanta
IDEA BUD Projektowanie i nadzory
Zamość, Lubelskie

praca 13 marca, 18:42

Opis stanowiska

Praca na stanowisku asystenta projektanta konstrukcji budowlanych. W zakresie obowiązków kreślenie rysunków konstrukcyjnych w środowisku cad oraz wykonywanie obliczeń statycznych i wymiarowania elementów konstrukcji. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz uprawnień budowlanych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie rysunków oraz obliczeń konstrukcji budowlanych

Wymagania

  • Znajomość środowiska Cad, wykształcenie kierunkowe lub w trakcie

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania Cadsis, AxisVM, Virtual Steel

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

0 - 2600 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae