Social Media Specialist
LSAP Group Artur Posłuszny
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 marca, 16:05

Opis stanowiska

Obsługa kont na portalach społecznościowych. Dobra znajomość programów , aplikacji wspomagających budowanie zasięgów. Interakcja z folowersami, praca w zespole. Budowanie zasięgów organicznych, umiejętność organizacji płatnej promocji. Praca przy unikalnym projekcie z estetyką na bardzo wysokim poziomie oraz, z bardzo dużym potencjałem zasięgowym. Nie jesteśmy agencją marketingową. Zależy nam na promocji własnych nowatorskich projektów. Treść funpage'ów - design,motoryzacja,custom,sztuka, popkultura.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Dobra znajomość narzędzi wspierających rozwój kont na w/w portalach,-Sprawne poruszanie się w świecie socialmediów,-Umiejętność rozszerzania zasięgów organicznie,-Interakcja z followersami, zarządzanie kontem,-Bycie na bieżąco z trendami jeśli chodzi o budowanie zasięgów,

Wymagania

  • -Chęć rozwoju- np. udział w szkoleniach, konferencjach,-Znajomość języka angielskiego,-Praca w zespole, współpraca z grafikiem,

Mile widziane

  • -Doświadczenie, profesjonalna wiedza w prowadzeniu socialmediów (instagram,facebook)

Oferujemy

  • -Wynagrodzenie w zależności od zakresu obowiązków,-Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, biuro w centrum Rzeszowa,-Rozwój w dziedzinie Marketingu w Internecie,-Udział w Unikalnym projekcie z bardzo dużym potencjałem w budowaniu zasięgów w internecie,-Możliwość stałej współpracy w miarę rozwoju projektu.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

400 - 1500 PLN

Curriculum vitae