Inżynier Budowy- roboty zimne
Budimex
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 marca, 12:01

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -przygotowywanie przedmiarów robót,
  • -prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • -przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • -prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • -przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • -sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

  • -gotowości relokacji w rejonie całej Polski,
  • -wykształcenia wyższego budowlanego o profilu drogowym,
  • -pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,

Mile widziane

  • -znajomość języka angielskiego
  • -doświadczenia w pracy na budowie przy robotach ziemnych

Oferujemy

  • -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • -Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • -Bogatą ofertę szkoleniową;
  • -Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • -Benefity pozapłacowe (m.in.: rozszerzoną prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, system kafeteryjny MyBenefit, ubezpieczenie na życie).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae