Informatyk - Serwisant
Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.
Tarnów, Małopolskie

praca 30 stycznia, 09:30

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wdrażanie i serwisowanie systemów teleinformatycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) - informatyka, telekomunikacja lub pokrewne
  • praktyczna znajomość systemu Linux - instalacja, konfiguracja
  • umiejętność konfiguracji urządzeń: router, firewall, switch
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na zrozumienie dokumentacji
  • prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym i otwartym zespole specjalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka

Curriculum vitae