DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY
M.A.S.
Starachowice, Świętokrzyskie

praca 4 marca, 10:08

Opis stanowiska

Polski producent przemysłowych urządzeń i systemów chłodzenia i odzysku energii z siedzibą w Starachowicach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Doradztwo techniczne, opracowywanie rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
  • Analiza oczekiwań klienta pod kątem możliwości zaoferowania innowacyjnych rozwiązań
  • Udział w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Udział przy realizacji inwestycji u klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat: mechaniczne, energetyka, elektrotechnika, automatyka, chłodnictwo, klimatyzacja, instalacje przemysłowe, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Znajomość podstaw działania urządzeń chłodniczych, pomp ciepła
  • Samodzielność w zakresie inicjowania kontaktów z klientem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na intensywny, dalszy rozwój
  • Możliwość uczestniczenia w wymagających, innowacyjnych projektach dla klientów z wielu branż
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria środowiska
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • ochrona środowiska

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na nasz adres: info@mas-sp.pl
  • Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
  • Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawi ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Curriculum vitae