Inżynier Budowy
AMP Partners Sp. z o.o.
Dębica, Podkarpackie

praca 28 lutego, 14:54

Opis stanowiska

Firma AMP Partners Sp. z o.o. poszukuje inżynierów budowy do pracy: biuro budowy w Dębicy w ramach zatrudnienia na umowę o pracę Praca odbywa się w godzinach 8.00-16.00

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie dla Kierownika Projektu i Inspektorów Nadzoru:
  • - Przygotowania i administrowania dokumentami budowy,
  • - Sporządzanie notatek ze spotkań i narad,
  • - Dystrybuowanie korespondencji i dokumentacji związanej z budową do wszystkich uczestników Inwestycji,
  • - Dyspozycyjność wobec Kierownika Projektu w celu pomocy przy archiwizacji wszelkiej dokumentacji,
  • - Wsparcie przy realizacji podstawowych czynności procesu inwestycyjnego.

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • - Znajomość Auto CAD, pakietu MS Office,
  • - Mile widziana umiejętność kosztorysowania,
  • - Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • - Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
  • - Zaangażowanie, sumienność, dokładność,
  • - Komunikatywność,
  • - Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • stanowisko inżyniera budowy na inwestycji budowlanej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae