Elektryk
B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa
Przeworsk, Podkarpackie

praca 21 lutego, 08:30

Opis stanowiska

W związku z rozbudową działu Elektrycznego i AKPiA poszukujemy pracowników na stanowisko elektryk. Praca w Przeworsku oraz w delegacjach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres zadań:
  • • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • • Współudział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej
  • • Współudział przy wykonywaniu szaf zasilająco-sterowniczych ze sterownikami PLC
  • • Prowadzenia prac remontowo - konserwacyjnych maszyn i urządzeń elektrycznych
  • • Serwis, diagnostyka oraz bieżące usuwanie usterek urządzeń elektrycznych
  • • Wykonywanie instalacji elektrycznych, oświetleniowych, pneumatycznych, teleinformatycznych oraz wszelkich innych w zakresie AKPiA
  • • Możliwa praca w systemie zmianowym

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Wykształcenie minimum średnie związane z branżą elektryczną i automatyczną
  • • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku elektryka
  • • Uprawnienia zawodowe – elektryczne Gr. I E do 1 kV, ew. powyżej
  • • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • • Mile widziana znajomość podstawowych materiałów elektrycznych do prefabrykacji szaf zasilająco - sterowniczych oraz automatyki maszyn przemysłu spożywczego
  • • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu eksploatacji maszyn, urządzeń i instalacji
  • • Dyspozycyjność – możliwa praca w delegacjach krajowych i zagranicznych
  • • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
  • • Prawo jady min. kat. B

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • Dogodny dojazd autostradą A4
  • • Możliwość rozwoju zawodowego - zdobywanie nowych uprawnień, szkolenia
  • • Umowę o pracę na pełny etat
  • • Pakiet socjalny ( w tym prywatna opieka medyczna)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • informatyka
  • mechanika
  • mechatronika

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres: hr@engineering-bp.com
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
  • Administratorem danych jest B&P Engineering sp. z o. o. spółka komandytowa ul. Lubomirskich 1 e, 37- 200 Przeworsk.
  • Aby wziąć udział w rekrutacji należy zapoznać się z „Klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych” dostępną na stronie na naszej stronie w zakładce kariera.
  • Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o dopisanie do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
  • Spółkę B&P Engineering Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Przeworsku, przy ulicy Lubomirskich 1E, kod pocztowy 37-200, poczta Przeworsk, gmina Przeworsk, powiat Przeworski, województwo podkarpackie, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000299823, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego , o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 7941681757, która jest reprezentowana przez Spółkę Engineering Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą: 37-200 Przeworsk, ul. Lubomirskich 1E, wpisaną pod numerem KRS 0000294817 do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadającą NIP 7941757319, REGON 180294996, w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28)."
  • Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie Engineering Sp. z o.o. oraz B&P Engineering sp. z o.o. Spółka komandytowa prosimy o podpisanie klauzuli informacyjnej ochrony danych osobowych w Grupie B&P Engineering oraz dopisanie do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”

Wynagrodzenie

0 - 3550 PLN

Curriculum vitae