Specjalista ds. Handlowych z językiem francuskim
B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa
Przeworsk, Podkarpackie

praca 21 lutego, 08:21

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. handlowych z językiem francuskim. Praca w Przeworsku, ale również w delegacjach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres zadań:
  • • Pozyskiwanie i obsługa klientów firmy w założonym obszarze rynkowym
  • • Budowa, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • • Współtworzenie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedaży
  • • Obsługa zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • • Pełna i ciągła współpraca z wydziałami firmy oraz jednostkami organizacyjnymi (Kontrola Jakości, Logistyka, Magazyn, Zakupy)
  • • Kompleksowy nadzór nad realizacją projektów i zamówień klientów - od momentu przyjęcia zamówienia do wysyłki towaru

Wymagania

  • Wymagania:
  • • Język francuski biegły – wymóg konieczny
  • • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • • Dobra znajomość obsługi komputera (znajomość programów: Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • • Wykształcenie min. średnie
  • • Mobilność oraz gotowość do wyjazdów biznesowych
  • • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • • Komunikatywność i otwartość
  • • Mile widziana wiedza techniczna lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Oferujemy:
  • • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, seminaria)
  • • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • Pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)
  • francuski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego na adres: hr@engineering-bp.com Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.Administratorem danych jest B&P Engineering sp. z o. o. spółka komandytowa ul. Lubomirskich 1 e, 37- 200 Przeworsk. Aby wziąć udział w rekrutacji należy zapoznać się z „Klauzulą informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych” dostępną na stronie na naszej stronie w zakładce kariera.Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o dopisanie do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Spółkę B&P Engineering Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Przeworsku, przy ulicy Lubomirskich 1E, kod pocztowy 37-200, poczta Przeworsk, gmina Przeworsk, powiat Przeworski, województwo podkarpackie, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000299823, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego , o numerze identyfikacji podatkowej (NIP) - 7941681757, która jest reprezentowana przez Spółkę Engineering Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą: 37-200 Przeworsk, ul. Lubomirskich 1E, wpisaną pod numerem KRS 0000294817 do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadającą NIP 7941757319, REGON 180294996, w zakresie niezbędnym w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28)."Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na przechowywanie swojej aplikacji w bazie Engineering Sp. z o.o. oraz B&P Engineering sp. z o.o. Spółka komandytowa prosimy o podpisanie klauzuli informacyjnej ochrony danych osobowych w Grupie B&P Engineering oraz dopisanie do dokumentów zgłoszeniowych poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B&P Engineering sp. z o.o. spółka komandytowa dla potrzeb przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jestem świadoma/świadomy, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i możliwość ich poprawiania, oraz wniesienia w dowolnym czasie sprzeciwu co do dalszego ich przetwarzania”

Wynagrodzenie

0 - 5100 PLN

Curriculum vitae