2022-11-03

W ramach HackVision powered by FPCUP zmierz się z wyzwaniami i opracuj aplikację/demo rozwiązania, które może wesprzeć przedstawicieli jednostek administracji publicznej, dzięki wykorzystaniu danych satelitarnych programu Copernicus oraz skupiającym się na Computer Vision. Na hackathon zapraszają Instytut Geodezji i Kartografii, Absiskey Polska oraz przy współudziale Spectre Solutions. Hackathon organizowany jest w ramach projektu Framework Partnership Agreement on Copernicus User Uptake (FPCUP).

2022-11-02

W imieniu Organizatorów – PCG Academia, Times Higher Education i Fundacji Rektorów Polskich zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji konferencji Leaders in University Management LUMEN 2022 w dniach 22-23.11.2022 r.

2022-11-02

Instytut De Republica uruchamia drugą edycję programu stypendialnego dla młodych humanistów. Na uczestników czeka wsparcie finansowe, cykl semestralnych spotkań oraz wyjazd na Szkołę Letnią. Zgłoś swój projekt – masz czas tylko do 20 listopada!

2022-11-02

Weź udział w bezpłatnym webinarze i dowiedz się, jak stworzyć wyróżniający się profil na LinkedIn i znaleźć pracę!

2022-10-28

W imieniu organizacji Henkel i Schwarzkopf Professional, czyli firm, których oferta dla młodych adeptów sztuki marketingu oraz reklamy powinna zainteresować niejedną ambitną i poszukującą nowych wyzwań osobę zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w najbliższym webinarze z serii  Henkel Impact Academy powered by Schwarzkopf Professional.

2022-10-28

W środę 2 listopada zapraszamy na jesienną edycję bezpłatnych warsztatów BizneStart. Zapewniamy ekspertów z przedsiębiorczości, social media, ZUS i Urzędu Skarbowego.

2022-10-28

Organizator konkursu: PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

2022-10-28

Aktualnie trwa rekrutacja na Dni Otwartego Biznesu 2022 - jest to cykl bezpłatnych i certyfikowanych warsztatów. Odbywa się w dniach 28-30 listopada w PZU PARK w Warszawie, a koszty transportu są pokrywane przez organizatorów. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich studentów powyżej II roku niezależnie od kierunku studiów.

2022-10-28

Weź udział w Case Academy by Deloitte – zdobądź praktyczną wiedzę oraz odkrywaj biznes pod okiem doświadczonych ekspertów!

2022-10-26

Warszawa, 26 października 2022 r. – Zbliża się kolejna edycja warsztatów Case Academy, które firma doradcza Deloitte organizuje już od 18 lat. Spotkania będą miały formułę symulacji biznesowych, a ich uczestnicy poznają specyfikę pracy konsultanta pod okiem przedstawicieli lidera branży doradczej. Do wyboru jest pięć ścieżek tematycznych: audyt, podatki, zarządzanie ryzykiem, doradztwo inwestycyjne czy prawo. Na najlepszych czekają nagrody pieniężne oraz atrakcyjne oferty praktyk lub pracy. Zgłoszenia do programu można wysyłać do 3 listopada b.r.