2023-03-27

Program Absolwent OW trwa 2 lata, podczas których 15 najbardziej utalentowanych absolwentów z całego świata wyrusza w niesamowitą podróż, w trakcie której dwukrotnie rotują się pomiędzy różnymi projektami lub obszarami offshore w Hiszpanii, Korei Południowej, Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych.

2023-03-27

W całej Polsce ruszają pierwsze nabory w konkursach o dofinansowanie na rozwój i cyfryzację szkół wyższych. Opracowanie wygrywającego wniosku wymaga nie tylko dobrego pomysłu, ale też przemyślanej koncepcji wdrożeniowej i wpisania się w aktualne trendy na rynku IT dla uczelni.

2023-03-24

Eksperci z UBS wraz z grupą trenerów-wolontariuszy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy aktualnie poszukują pracy.

2023-03-24

To program dla miłośników cyberbezpieczeństwa chcących poszerzyć swoją wiedzę i sprawdzić umiejętności.

2023-03-24

Wydarzenie skierowane jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence.

2023-03-24

Aplikacje są przyjmowane od 21 marca br. do 3 maja br.

2023-03-23

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia br. o godz. 10.30 - 12.00 na WBIŚiA w sali P2

2023-03-23

Podkarpackie Centrum Innowacji serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu online organizowanym we współpracy z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, pracowników jednostek naukowych, doktorantów i studentów, zainteresowanych zagadnieniami ochrony własności intelektualnej.

2023-03-22

Do 23 kwietnia br. trwa rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN. Staż jest płatny, trwa 6 miesięcy  i zaczyna w lipcu. Poszukiwani są studenci ostatnich lat studiów i absolwenci, bez limitu wieku, w ramach różnych specjalizacji: technologia, ekonomia, matematyka, informatyka, prawo, marketing, psychologia.

2023-03-17

Rozwój kompetencji oraz uzyskiwanie różnych certyfikatów i dyplomów jest bardzo dobrze widziane przez pracodawców.