Dodano: 2024-01-03 VII edycja Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Zapraszamy studentów do udziału w VII edycji Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego został uruchomiony przez firmę Stena Recycling w 2017 roku jako reakcja na rosnące zainteresowanie konsumentów ochroną środowiska oraz produktami cyrkularnymi. Otwiera on możliwości studentom do stworzenia projektów, które nie tylko wspierają społeczeństwo i gospodarkę, lecz także mogą przyciągnąć uwagę świata biznesu. Inicjatywa ma na celu również zachęcenie przedsiębiorstw do wprowadzania rozwiązań z obszaru GOZ. Głównym celem konkursu jest stworzenie platformy do dzielenia się wiedzą na temat gospodarki obiegu zamkniętego oraz inspiracja do podejmowania działań na rzecz promowania i implementacji rozwiązań z tej dziedziny.

Już 8 stycznia 2024 roku rozpocznie się VII edycja konkursu Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Jeśli macie innowacyjne pomysły dotyczące projektów z obszaru gospodarki obiegu zamkniętego zgłoście się koniecznie do SCEA.

Konkurs ma cztery kategorie:

1. Studenci- kategoria skierowana do studentów, którzy mają pomysł na wdrożenie rozwiązań lub promocję GOZ w biznesie i społeczeństwie.

2. Przedsiębiorstwa wdrażające rozwiązania GOZ.

3. Przedsiębiorstwa promujące koncepcję gospodarki cyrkularnej.

4. Start-upy, które promują lub wdrażają rozwiązania oparte na założeniach gospodarki obiegu zamkniętego.

Nagrodami w konkursie dla studentów są:

- notebook,

- grant w wysokości 10 tys. złotych lub możliwość skorzystania z kursu biznesowego,

- możliwość zaprezentowania swojego pomysłu biznesowi.

Konkurs rozpoczyna się 8 stycznia 2024 r. Zgłoszenie można nadsyłać do 18 lutego 2024 r. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: Konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego (stenarecycling.com)