Dodano: 2020-12-08 MARR S.A. zaprasza na Mielecką Szkołę Startupów

MARR S.A. zaprasza na Mielecką Szkołę Startupów

Chcesz mieć swój własny biznes, ale nie wiesz od czego zacząć?

Weź udział w Mieleckiej Szkole Startupów, która odbędzie się w dniach 12-13 grudnia i 19-20 grudnia 2020 roku.

REJESTRACJA: https://bit.ly/3opAqnH

Mielecka Szkoła Startupów to weekendowy czterodniowy cykl bezpłatnych szkoleń dla studentów, młodych przedsiębiorców, osób z pomysłem na biznes, na którym dowiesz się, jak otworzyć lub rozwinąć początkujący biznes.

Mielecka Szkoła Startupów to 4 dni praktycznej nauki z ekspertami na temat modeli biznesowych, pozyskiwania finansowania, marketingu i pitchingu. Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na mediach społecznościowych MARR.

Spotkania realizowane będą w formie online na platformie Clickmeeting w godzinach 09:00 -15:00.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

- zyskasz podstawową wiedzę z zakresu najważniejszych zagadnień biznesowych,

- otrzymasz wiedzę z zakresu modeli biznesowych, marketingu i pitchingu,

- dowiesz się jak funkcjonuje startup,- dowiesz się jak pozyskać finansowanie na swój pomysł,

- otrzymasz szeroką wiedzę jak aplikować do projektu "Platforma startowa - Start in Podkarpackie

- otrzymasz dyplom ukończenia Szkoły Startupów