Dodano: 2023-05-10 Dołącz do PCI ProtoLab

Przestrzeń spotkań

ProtoLab to miejsce Twojego rozwoju i przestrzeń do realizacji Twoich pomysłów. To także miejsce spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń, która ma miejsce podczas organizowanych w niej wydarzeń, ale nie tylko.

Poza pracowniami i salami szkoleniowymi do Twojej dyspozycji dajemy przestrzeń coworkingową. Potrzebujesz komfortowej przestrzeni na spotkanie? Chcesz pracować samodzielnie lub ze swoim zespołem? Nasza przestrzeń jest dla Ciebie. Napisz do nas i zarezerwuj miejsce w ProtoLab.

ProtoLab to:

• pracownie,
  • sale konferencyjne i szkoleniowe,
  • rozwój kompetencji,
  • opieka mentorów,
  • dofinansowania prototypów,
  • konkurs, hackathony,

a przede wszystkim to przestrzeń młodych kreatywnych ludzi, którzy chcą zdobywać wiedzę i nowe umiejętności!

Więcej szczegółów na stronie PCI.

Misją PCI ProtoLab jest inspirowanie młodzieży i studentów do podejmowania innowacyjnych działań, twórczego myślenia, a także budowania partnerskich relacji między nauką a biznesem. PCI ProtoLab to miejsce, w którym młodzi ludzie mogą realizować swoje pomysły czy zainteresowania także poza uczelnią.