Dodano: 2020-11-03 IV edycji konkursu „STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego"

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opisać swój pomysł na wdrożenie lub promocję gospodarki obiegu zamkniętego. Działania zgodne z GOZ są priorytetem dla krajów Unii Europejskiej. Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami gospodarki cyrkularnej to zarówno wyraz chęci sprostania wymogom stawianym przez prawo i konsumentów, jak i przyjęcie odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska.

Ten prestiżowy konkurs to wyjątkowe przedsięwzięcie z pogranicza CSR, ekologii i edukacji. Został doceniony przez plebiscyt LISTKI CSR Tygodnika Polityka jako projekt, który może być inspiracją dla innych ze względu na tematykę, skalę lub sposób realizacji. Udział w konkursie to szansa dla studentów na zaprezentowanie swoich pomysłów kluczowym odbiorcom. Dzięki temu można rozwijać swoje zainteresowania, zyskać uznanie w oczach przyszłych pracodawców oraz promować uczelnię. Informacje o konkursie są szeroko przedstawiane przez media, zarówno biznesowe, jak i branżowe oraz studenckie.

Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu prostego formularza znajdującego się na stronie: www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award

Zwycięzcy w kategorii studenckiej otrzymają laptopy oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu z obszaru GOZ. Uczelnie zostaną także wyróżnione certyfikatem dobrych praktyk.

Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego 2021 r.