Dodano: 2020-10-23 Pierwsze Kroki na Rynku Pracy

Deloitte wystartowało z nową edycją międzynarodowej ankiety Pierwsze Kroki na Rynku Pracy by zbadać opinie studentów oraz niedawnych absolwentów na temat rynku pracy. Nasze badanie jest przeznaczone dla studentów/absolwentów w wieku 18 – 30 lat, którzy studiują lub ukończyli studia, w 19 krajach Europy* i chcielibyśmy, abyście stali się jego częścią.

*(Albania, Bośnia I Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Francja, Węgry, Kosowo, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Montenegro, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia)

Weź udział w ankiecie oraz konkursie i wygraj jeden z 9 iPad’ów!

Wypełnij ankietę przed 9 Listopada 2020 i odpowiedz na pytanie konkursowe by wziąć udział w rywalizacji o iPad’y! Daj nam znać, co myślisz: podziel się z nami swoimi oczekiwaniami, doświadczeniem i postawą wobec pracy oraz pracodawców i powiedz nam, jaką podjąłbyś/podjęłabyś decyzję by mieć wpływ, który ma znaczenie.

Wypełnienie ankiety zajmie około 15 minut, a Twoje odpowiedzi pozostaną ściśle poufne. Sprawdź warunki udziału w konkursie.

Ostateczne wyniki ankiety przedstawią analizę poglądów studentów oraz absolwentów i zostaną opublikowane wiosną 2021 roku.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić naszą stronę http://bit.ly/FirstStepsIntoTheLabourMarket2020.

Dziękujemy za udział!

Z poważaniem,