Dodano: 2023-01-25 Bezpłatne webinaria z programowania

Niemiecki start-up "ELEVEL Academy" zaprasza na szereg interaktywnych, bezpłatnych 2-godzinnych webinarów - od programowania (np. Python), zarządzania projektami po uczenie maszynowe i wiele innych. Misją tej młodej firmy jest umożliwienie studentom i młodym profesjonalistom nauki poszukiwanych na całym świecie umiejętności w interaktywny sposób, niezależnie od wybranego kierunku studiów.

Ponadto udział w webinariach jest w 100% bezpłatny. Dzięki wsparciu uniwersytetów, szkół wyższych i innych instytucji. Podczas każdego webinaru będziesz miał możliwość otrzymania indywidualnego certyfikatu umiejętności, który możesz wykorzystać w swoim CV i karierze.

Poniżej znajdziesz krótki przegląd niektórych z nadchodzących seminariów internetowych w języku angielskim:

• Wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa - sobota, 28 stycznia
  • Analityka danych w Excelu - sobota, 28 stycznia
  • Wprowadzenie do programowania w języku Python - sobota, 4 lutego
  • Excel Power Query - sobota, 11 lutego

Wszystkie webinaria ELEVEL są interaktywnie prezentowane przez najlepszych trenerów i mają na celu zapewnienie zabawnego i praktycznego spojrzenia na różne tematy w ciągu dwóch godzin. Webinaria są szczególnie interesujące dla wszystkich tych, którzy chcieliby zdobyć dodatkowe umiejętności i są zainteresowani odkrywaniem nowych tematów związanych z karierą.

Brzmi interesująco?

Zapraszamy do zarejestrowania się na Webinaria na stronie internetowej ELEVEL: https://www.elevel-academy.de/en/webinars