Dodano: 2023-01-24 Webinar: nowe narzędzia w nauce i rozwoju - Zastosowanie TTRPG w treningu umiejętności

Poznań Biznes Partner oraz JD Business Solutions serdecznie zapraszają na bezpłatny warsztat pt. Nowe narzędzia w nauce i rozwoju - Zastosowanie TTRPG w treningu umiejętności.

Opis warsztatu:

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się o grach fabularnych Tabletop, powszechnie znanych jako "TTRPG". Przyjrzymy się różnym grom, takim jak Dungeons and Dragons, Cyberpunk, Call of Cthulhu oraz ich zastosowaniu w programach, szkoleniach z rozwoju umiejętności w organizacji. Chętni uczestnicy będą mieli okazję uczyć się i grać w Dungeons and Dragons 5e. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą chęci do zabawy i wyobraźni.

Do kogo skierowany jest warsztat?

pracowników działu HR pracowników I specjalistów ds. Badań I Rozwoju psychologów graczy wszystkich osób, które są zainteresowane grami Dungeons oraz Dragons 5e

Czego się dowiesz I nauczysz?

- Czym jest TTRPG?
- Krótkiej historia TTRPG
- Wspólnej terminologii dotycząca TTRPG
- Istniejących systemy, takie jak Dungeons and Dragons i ich rola w kulturze masowej
- Szansa, by zobaczyć przegląd modelu ACT w psychologii i innych potencjalnych modeli mających zastosowanie w TTRPG
- Jak TTRPG są stosowane jako interwencje w środowisku terapeutycznym?
- Jak TTRPG są stosowane w szkoleniu umiejętności i szkoleniu językowym?
- Podstawowych zasad i mechanizmy gry w Dungeons and Dragons 5e

Agenda szkolenia:
11:00-11:20 - Co to jest TTRPG?
11:20-11:35 - Istniejące systemy
11:35 - 12:30 - Zastosowanie TTRPG
12:30 - 12:45 - Przerwa
12:45 - 13:50 - Rozpocznij przygodę
13:50 - 14:00 - Końcowe uwagi i pytani
Prowadzący: James Arthur de Lara, JD Business Solutions

Termin: 16 lutego 2023 r. w godz. 11:00-14:00

Ważne informacje:

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w budynku nr 404 przy ul. 28 czerwca 1956 r. (w budynku Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania).

Warsztaty prowadzone będą w j. angielskim! Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie muszą posługiwać j. angielskim na poziomie minimum B1.

Liczba miejsc jest ograniczona! O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o rejestrację: https://app.evenea.pl/event/ttrpg/
Serdecznie zapraszamy!