Dodano: 2022-10-03 III edycja konferencji Leaders in University Management LUMEN 2022

W imieniu Organizatorów – PCG Academia, Times Higher Education i Fundacji Rektorów Polskich zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji konferencji Leaders in University Management LUMEN 2022.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Pierwsza ceremonia wręczenia nagród Times Higher Education dla polskich szkół wyższych sklasyfikowanych w najbardziej prestiżowym rankingu uczelni na świecie – THE World University Rankings 2022.
  • Dyskusja na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy dla szkół wyższych, m.in. wnioski z ostatniej ewaluacji naukowej, nowoczesne formy kształcenia, środki unijne dla uczelni w perspektywie 2021-2027, budowanie pozycji uczelni na arenie międzynarodowej.
  • Wysokiej jakości panele dyskusyjne i prezentacje z udziałem krajowych i zagranicznych ekspertów, w tym liderów FRP, KRASP, PAN, RGNiSW, KEN, MEiN, NCBiR, OPI-PIB, Times Higher Education i wiodących polskich uczelni.

LUMEN 2022 będzie realizowany ONLINE, za pośrednictwem platformy umożliwiającej zadawanie pytań oraz interakcję i networking z uczestnikami konferencji. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na konferencję na stronie www.lumen.edu.pl

Wszelkich informacji na temat konferencji udziela Biuro Projektu pod numerem telefonu +48 669 917 029 lub pod adresem e-mail: info@lumen.edu.pl

Zapraszamy i do zobaczenia na „Lumenach”!