Dodano: 2022-05-17 Data Challenge

EY, jako globalna organizacja jest świadoma konieczności światowej zmiany i aktywnie działa w tym obszarze. Z tego względu stworzyliśmy konkurs Better Working World Data Challenge. Ma on na celu danie studentom możliwości sprawdzenia się i rozwoju w międzynarodowym przedsięwzięciu, aby znaleźć rozwiązania dla jednego z najtrudniejszych problemów współczesnego świata – kwestii zrównoważonego rozwoju.

Jeśli Państwa studenci potrafią dokonywać rzeczy niemożliwych oraz myślą wystarczająco innowacyjnie, by częścią zespołu, który zmierzy się z wyzwaniem od lat spędzającym specjalistom sen z powiek – Data Challenge to inicjatywa dla nich.

Poszukujemy osób, które interesują się Data Science, mają umiejętności techniczne, są ciekawe świata, a przy tym niezwykle kreatywne. W konkursie czekają na nich: nagrody pieniężne, bezpłatny dostęp do najnowocześniejszych narzędzi od Microsoft – w tym Azure, wsparcie pracowników EY, możliwość pracy z prawdziwymi danymi od NASA, nauka i rozwijanie umiejętności z zakresu Data Science, okazja do zaprezentowania swojej pracy specjalistom z powyższych organizacji i wiele innych.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej challenge.ey.com

W załączeniu przesyłam ulotkę do przekazania wykładowcom, którzy mogliby wspomnieć
o inicjatywie swoim studentom, oraz propozycję postów i banery do wykorzystania w mediach społecznościowych.